green vegetable beside ceramic bowl

Mokosh – możliwa produkcja kontraktowa kosmetyków naturalnych

Czy miałaś już okazję zapoznać się z rewelacyjnymi produktami marki Mokosh? Jeśli nie, to z pewnością powinnaś zobaczyć na sobie działanie ich kosmetyków, stworzonych wyłącznie ze składników pochodzenia naturalnego, a przy tym wegańskich i nie testowanych na zwierzętach.

Ze względu na niebywałą jakość oraz piękne zapachy tych kosmetyków, są one szeroko wykorzystywane w obiektach SPA i Wellness, a ponadto firma Mokosh jest otwarta na opcję „produkcja kontraktowa”. W skrócie oznacza to, że jeśli masz pomysł na naturalne kosmetyki, możesz rozpocząć współpracę z naszą polską firmą – dysponującą najnowszymi laboratoriami do bezpiecznego testowania kosmetyków bez potrzeby wykorzystywania zwierząt.
Tymczasem, jest kilka produktów, od których warto rozpocząć swoją przygodę z marką Mokosh. Są trzy kosmetyki, które skutecznie pomogą Ci zadbać o Twoją cerę w tym pozimowym okresie i przez okres letni – kiedy to temperatury powietrza oraz niestabilna wilgotność sprawiają, że cera wymaga lepszej opieki i pielęgnacji, aby zachwycać swoim blaskiem. Na pierwszym miejscu powinnaś wypróbować niebywały tonik do twarzy. Istnieje on w dwóch ciekawych wersjach, obu o nieco innym działaniu – Esencja tonizująco-łagodząca Mięta z aloesem oraz Aktywna esencja tonizująca Biała Róża to produkty, które usuwają nadmiar sebum, łagodzą podrażnienia oraz nawilżają skórę, przygotowując ją do dalszych zabiegów kosmetycznych. Po aplikacji toniku czas na aplikację serum. Tutaj możesz postawić na Wygładzające serum do twarzy Figa – do uzyskania efektów niezbędna jest minimalna jednorazowa wieczorna aplikacja na oczyszczoną skórę twarzy kolistymi ruchami, aby od razu zobaczyć różnicę. Efekty dobrze jest utrwalić lub nawet wzmożyć poprzez zastosowanie minimum raz w tygodniu produktu Liftingująca maska do twarzy Owies i bambus. Naturalna maseczka na twarz nawilżająca odżywi skórę, zregeneruje ją i dopełni całości spodziewanych efektów. Mokosh to marka z sercem, dlatego produkty choć do najtańszych nie należą, są opracowane zgodnie z najlepszymi standardami i zapewniają wyjątkowe efekty zadowalające klientki.

Dodaj komentarz